Michał “Pileg” Świnoga

Michał Pileg Świnoga

Choć nie jestem rodowitym kielczaninem, pokochałem to miasto i mieszkam w nim całe swoje dorosłe życie (ponad 16 lat.) Ukończyłem studia dziennikarskie. Na co dzień współtworzę firmę dekoratorską i eventową, zlokalizowaną w centrum miasta. Jako wedding planner organizuje śluby, mam ciągły kontakt z ludźmi z różnych środowisk. Jako PR-owiec chciałbym stworzyć dobrą sieć komunikacji między Urzędem Miasta, a społecznością centrum i mieszkańcami.

Widziałbym siebie jako Managera Miasta, osobę, która angażuje ludzi w słusznych inicjatywach, zaprasza do spotkań, wymiany doświadczeń. Chcę mieć wpływ na naszą codzienność, organizować wydarzenia skierowane do różnych grup wiekowych. Potrafię działać pod presją czasu, rozmawiać,a przede wszystkim wysłuchać, ugościć i zaprezentować wyjątkowe atuty naszego miasta. Uważam, że jest to potrzebne nie tylko mieszkańcom, ale także tym, którzy odwiedzają Kielce służbowo lub prywatnie.

Dla zdecydowanej większości ludzi, których spotykam na swojej drodze jestem osobą empatyczną. Nie jest mi też obojętny los zwierząt, od 11 lat żyje w towarzystwie ukochanej suni, a z zamiłowania jestem ornitologiem.