Ewelina Jastrzębska

Ewelina Jastrzębska

Jestem żoną i mamą. Starachowiczanką, która z wyboru stała się kielczanką. W Kielcach mieszka cała moja rodzina i wielu przyjaciół. W młodości, jako harcerka przyjeżdżałam do stolicy świętokrzyskiego na Festiwal Harcerski i tak pokochałam to miasto.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a już niebawem będę także pedagogiem przedszkolnym. Ukończyłam studia podyplomowe „Unia Europejska. Przygotowanie kandydatów na urzędników w instytucjach europejskich” na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe „Historia Sztuki. Interpretacje” w Collegium Civitas.  Aktualnie pracuję jako handlowiec w szkole języka angielskiego. Wcześniej, przez 7 lat, pracowałam w dużej zagranicznej firmie, gdzie zajmowałam się zarządzaniem działem sprzedaży, nadzorując pracę 60 sklepów. Mówię biegle po angielsku i rosyjsku. Moje pasje to historia sztuki oraz małe i duże podróże.

Kielce lubię za ciekawe położenie, piękne przyrodniczo miejsca oraz „Dziewczynkę w czerwonej sukience”, a przeszkadza mi bylejakość w zarządzaniu miastem. Wierzę w moc sprawczą grupowego działania i dlatego proszę o Twój głos.